- MAGAMISTUBA -

Inimene veedab magades ja puhates kuni kolmandiku oma tavalisest päevast, seepärast on magamistuba tema mugavustsoon, kodu kõige hubasem osa. SNM Mööbli partnerid on valmis nõu andma, kuidas veelgi mugavamalt puhata.

PROVASI

Ettevõte Provasi toodab kvaliteetmööblit, mis on üks autoriteetsemaid luksusmööbli kaubamärke maailmas. Selle valmistamisel kasutatakse eranditult kalleimaid puiduliike ja kangaid, mida kaunistavad rafineeritud nikerdused ja inkrustatsioonid.

 

 

ANGELO CAPPELLINI

Angelo Cappellini on loodud Brianza piirkonna südames 1886. aastal ning on järginud oma kutset toota käsitsi pehmet ja korpusmööblit. Angelo Cappellini on juhtiv klassikalise mööbli seeriatootja, kes kasutab tuntuimaid Euroopa stiile, nagu Louis XV, Louis XVI, regent, ampiir ja biidermeier.

ELLEDUE ARREDAMENTI

Ettevõte asutati 1972. aastal ja on siiani jäänud perefirmaks. Elledue juhib maineka moodsa klassikalise mööbli turgu. Rahvusvahelise edu tagab meie võime pakkuda head kvaliteeti, uudset disaini ja paljude detailidega varustatud mööblikollektsioone, mida saab valmistada individuaalsete soovide järgi.

 

 

 

TONIN CASA

Tonin Casa on üks väheseid Itaalia tehaseid, mis valmistab nii klassikalist kui ka moodsat mööblit. Tänu sellele on mitme stiiliga kujundatud ruume kerge sisustada ühe tootja mööbliga.

CALLIGARIS

Calligaris’ toolid, lauad, diivanid, voodid, vaibad ja aksessuaarid on esindatud enam kui 12 000 müügikohas maailma 90 riigis. Ettevõte toodab kuus 160 000 mööblieset Teie köögi, elutoa, kabineti ja magamistoa jaoks.

MEDEA

Medea tehas valmistab mööblit art deco ja art nouveau stiilis.

SELVA

Philipp Selva on stiili ja rafineeritud elegantsi sünonüüm, kus maitse ja uuenduslikkus ei järgi moesuundi, vaid on ise nende meisterlik looja.

Armastus töö vastu, loomevaim ja viimistletus avavad märkamatu luksuse.

 

 

 

TECNI NOVA

Moodsa luksusliku kattematerjali ja mööbli tootja.

Mööbli- ja diivanikollektsioon sünnib meisterlikkuse, kvaliteetse materjali, detailitäpsuse, mugavuse ning disaini koostoimes.

 

SANGIACOMO

San Giacomo tooteid iseloomustab soodne hinnapoliitika, kuid samal ajal ei tehta järeleandmisi materjalide kvaliteedis ega mööbli esteetilises küljes.

MERCANTINI MOBILI

Mercantini Mobili on üks tuntumaid Itaalia ettevõtteid, mis toodab lükandustega riidekappe, garderoobe, eraldusseinu ja magamistoa mööblit.

FRANCESCO MOLON

Käsitöö kasutamine luksusliku tellimusmööbli valmistamisel on meie ajaloo ja filosoofia lahutamatu osa. Ainult andekad meistri käed suudavad muuta puutüki mööblikunstiteoseks eliitsisekujunduses.

Follow us

BE SOCIAL

Narva mnt. 13, 10151 Tallinn, Estonia

Tel. (+372) 614 3012