- LASTETUBA -

Lapsed on meie tulevik, nad on iga pere õnn ja rõõm. Seepärast on tähtis, et juba varasest east ümbritseks lapsi ilu, aga ka turvalisus – sellise mööbli ja aksessuaaride kvaliteet peab olema laitmatu. SNM Mööbel mõistab vanemate muresid. Mööblil on keskkonnahoiu ja allergiaohutuse märgistus.

EBANISTERIA BACCI

Ebanisteria Bacci on Itaalia tehas, mis on spetsialiseerunud lastetoa eliitmööbli valmistamisele. Laste magamistubade kollektsioon Bonne Nuit esindab neoklassitsismi stiili. Kogu mööbel on valmistatud ökoloogiliselt puhastest materjalidest ja on lastele täiesti ohutu.

 

 

MORETTI COMPACT

Itaalia tehas Moretti Compact valmistab laste- ja noortemööblit. Kompaktset Moretti toodangut on lihtne paigaldada väiksemõõtmelistes lastetubades, mis võimaldab kasulikku pinda kokku hoida.

GRANZOTTO

Ökosüsteem Granzotto Italia.

Oma mööbli tootmises kasutame ainult kvaliteetseid materjale, mida saab täielikult töödelda ja taaskasutada.

Selle ametlik kinnitus on sertifikaat Pannello Ecologico.

 

 

 

 

 

CAROTI

Vasta mere kutsele – oma kodus ja reisides.

PELLEGATTA

Vendade Pellegattade mööbel on loodud hoolikalt ja püüdlikult, pöörates eritähelepanu detailidele. Tänu sellele on Pellegatta mööblil palju jooni, mis eristavad seda tavalistest tööstuspakkumistest. Tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad nende pikaajalise vastupidavuse.

Follow us

BE SOCIAL

Narva mnt. 13, 10151 Tallinn, Estonia

Tel. (+372) 614 3012