- KÖÖK -

Kui elutuba on maja hing, siis köök on kahtlemata selle süda: siin käib aktiivne elu, valmib toit. Köögimööbel peab olema eelkõige ohutu ja mugav toiduvalmistamiseks, samuti valgusküllane ning praktiline, et kappide ja riiulite sisu oleks hõlpsalt kättesaadav. Selline mööbel täidab mitut funktsiooni ja ühtlasi jääb esteetiliseks.

ARRITAL

Vabriku Arrital köögid on saadaval suures värvi- ja mõõtmevalikus ning rikkalike kombineerimisvõimalustega. Soovi korral saab ostja lisa pikast aksessuaaride, tehnika ja kujunduselementide nimekirjast.

ARREDO3

Arredo3 tehas on üks enim nõutud soodsate hindadega Itaalia köökide tootjaid, kvaliteetse ja paljude valikuvõimalustega köögimööbli looja.

CADORE GROUP

Cadore on osake Itaaliast Teie kodus. Kui soovite saada tõelist Euroopa kvaliteeti, kuid ühtlasi ainulaadset ja luksuslikku disaini, siis vabrik Cadore saab selliste ülesannetega suurepäraselt hakkama.

 

 

 

MARCHI CUCINE

Itaalia eliitköök Marchi Cucine saab mängeldes laitmatu stiili, maksimaalse mugavuse ja pretsedenditu kestvusega Teie kodu ehteks.

 

ELLEDUE ARREDAMENTI

Ettevõte asutati 1972. aastal ja on siiani jäänud perefirmaks. Elledue juhib maineka moodsa klassikalise mööbli turgu. Rahvusvahelise edu tagab meie võime pakkuda head kvaliteeti, uudset disaini ja paljude detailidega varustatud mööblikollektsioone, mida saab valmistada individuaalsete soovide järgi.

 

 

PROVASI

Ettevõte Provasi toodab kvaliteetmööblit, mis on üks autoriteetsemaid luksusmööbli kaubamärke maailmas. Selle valmistamisel kasutatakse eranditult kalleimaid puiduliike ja kangaid, mida kaunistavad rafineeritud nikerdused ja inkrustatsioonid.

MARTINI FURNITURE

Kvaliteet ei teki iseenesest.

See on puumassiivi, täpsete töötlemisprotsesside, harmooniliste tehnoloogiaelementide ja peene viimistluse parim kooslus.

 

FRANCESCO MOLON

Käsitöö kasutamine luksusliku tellimusmööbli valmistamisel on meie ajaloo ja filosoofia lahutamatu osa. Ainult andekad meistri käed suudavad muuta puutüki mööblikunstiteoseks eliitsisekujunduses.

 

 

 

TEAM7

Ettevõte TEAM 7 toodab mööblit eranditult loodusliku töötlusega looduslikust puidust. Ettevõte TEAM 7 on ökoloogiliselt puhta mööbli tootmise pioneer.

Follow us

BE SOCIAL

Narva mnt. 13, 10151 Tallinn, Estonia

Tel. (+372) 614 3012