- ELUTUBA / PEHME MÖÖBEL -

Elutuba on lausa loodud selleks, et pereliikmete seas meeldivalt aega veeta – kas siis vesteldes või telesaateid jälgides. Ühtlasi saab siin külalisi vastu võtta. Elutuba on kodu hing, kus on hubane ja õdus, seepärast peavad ka mööbel ja aksessuaarid vastama kõrgeimatele kvaliteedi- ja mugavusstandarditele.

IL LOFT

Itaalia disaineri Georgio Saporiti 1994. aastal asutatud tehas IL Loft toodab kvaliteetset ja ülimoodsat mööblit. IL Lofti mööbli tunneb kergesti ära ümarate vormide ja küllusliku värvipaleti järgi.

 

 

TONIN CASA

Tonin Casa on üks väheseid Itaalia tehaseid, mis valmistab nii klassikalist kui ka moodsat mööblit. Tänu sellele on mitme stiiliga kujundatud ruume kerge sisustada ühe tootja mööbliga.

PORADA

Kõik, mis kasvõi hetkeks vaimustab, jääb igavesti mällu. See puudutab eriti Porada mööblit, mis on loodud mugavaks ja stiilseks eluks.

SELVA

Philipp Selva on stiili ja rafineeritud elegantsi sünonüüm, kus maitse ja uuenduslikkus ei järgi moesuundi, vaid on ise nende meisterlik looja.

Armastus töö vastu, loomevaim ja viimistletus avavad märkamatu luksuse.

 

TECNI NOVA

Moodsa luksusliku kattematerjali ja mööbli tootja.

Mööbli- ja diivanikollektsioon sünnib meisterlikkuse, kvaliteetse materjali, detailitäpsuse, mugavuse ning disaini koostoimes.

 

 

 

SEVENSEDIE

Sevensedie toodete suurimaid väärtusi on selle vastupidavus ja pikaajalisus. Püsitarnijad on mitme aasta jooksul osalenud selle kaubamärgi arendamises, mis teeb ettevõttest Sevensedie tõsiseltvõetava ja usaldusväärse partneri.

FRANCESCO MOLON

Käsitöö kasutamine luksusliku tellimusmööbli valmistamisel on meie ajaloo ja filosoofia lahutamatu osa. Ainult andekad meistri käed suudavad muuta puutüki mööblikunstiteoseks eliitsisekujunduses.

CALLIGARIS

Calligaris’ toolid, lauad, diivanid, voodid, vaibad ja aksessuaarid on esindatud enam kui 12 000 müügikohas maailma 90 riigis. Ettevõte toodab kuus 160 000 mööblieset Teie köögi, elutoa, kabineti ja magamistoa jaoks.

 

 

 

OASIS

Oasise toodetud kollektsioon Home sisaldab suurepärast mööblisarja kodu sisustamiseks ja eritellimusmööblit déco stiilis. Kollektsiooni kuuluvad esemed on valmistatud Itaalias käsitööna ning neist õhkub erilist meisterlikkust ja asjatundlikkust.

BIBA SALOTTI

BIBA SALOTTI tehas toodab moodsat pehmet Itaalia mööblit: diivaneid, tugitoole, voodeid, järisid ja toole. Kogu toodang valmistatakse eranditult looduslikest ja uudsetest materjalidest, mis vastavad kõikidele ohutusnõuetele, säilitades ühtlasi oma veetluse ja soliidsuse.

GIORGIO CASA

Giorgio Casa on sertifitseeritud kaubamärk, mis vastab täielikult süsteemi IT01 nõuetele. Valmistatud Itaalias.

SANGIACOMO

San Giacomo tooteid iseloomustab soodne hinnapoliitika, kuid samal ajal ei tehta järeleandmisi materjalide kvaliteedis ega mööbli esteetilises küljes.

MERCANTINI MOBILI

Mercantini Mobili on üks tuntumaid Itaalia ettevõtteid, mis toodab lükandustega riidekappe, garderoobe, eraldusseinu ja magamistoa mööblit.

CUBO ROSSO

Cubo Rosso on tehas, mis on spetsialiseerunud standardklassi mööbliesemete tootmisele ning on tuntud oma kvaliteedi ja vastuvõetava hinnataseme poolest. Siin toodetakse originaalset klassikalises ja moodsas stiilis pehmet mööblit. Kattematerjalina kasutatakse sageli nahka.

TURRI

Itaallase Pietro Turri 1925. aastal asutatud mööblivabrik Turri on eliitmööbli juhttootja.

MOBILSEDIA

Meie ülesanne on luua uus mööbliajalugu – stiili ja elegantsi ning uudsete ideedega, mis suhtuvad kodusse, büroosse ja ajalukku erilise kirega.

PROVASI

Ettevõte Provasi toodab kvaliteetmööblit, mis on üks autoriteetsemaid luksusmööbli kaubamärke maailmas. Selle valmistamisel kasutatakse eranditult kalleimaid puiduliike ja kangaid, mida kaunistavad rafineeritud nikerdused ja inkrustatsioonid.

 

CARPANELLI

Carpanelli on pereäri, mis saab alguse puidu kõrgtasemel kunstilisest töötlemisest ja väärismööbelseppade käsitööst. Käsitsi tootmisel on pikaajalised traditsioonid: ettevõte on autori töökoda, mille asutas 1919. aastal kuulus ja kõrgelt hinnatud väärismööbelsepp Giuseppe Carpanelli.

 

 

DOMINGO

Itaalia ettevõtte Domingo Salotti ajalugu sai alguse juba 1973. aastal. Andekad meistrid avasid oma väikse töökoja pehme mööbli valmistamiseks. Kvaliteetne ja peene maitsega töö, mis väljendus elegantsetes toodetes, sai kiiresti populaarseks ning juba mõni aasta hiljem sai sellest tõeline tootmisettevõte.

 

 

Follow us

BE SOCIAL

Narva mnt. 13, 10151 Tallinn, Estonia

Tel. (+372) 614 3012