- BÜROO -

Tõsistele inimestele tõsiseltvõetav mööbel. SNM Mööbel mõistab, et tarkadel, tugevatel ja sõltumatutel inimestel on õigus omada isiklikku ruumi kodus või büroos. Peale mööbli on saadaval huvitav valik sobivaid vaipu, valgusteid ja muid aksessuaare

ALPUCH

Hispaania tehas Alpuch sobib väikekodanliku praktilisuse austajatele: biidermeieri ajastu vormid on ümbritsetud luksusliku tervikuga ja on meeldiv üllatus Teie rahakotile.

SMANIA

Smania filosoofia on kõige moodsam klassikute seas ja kõige klassikalisem moodsate seas.

TECNOARREDO

Tecnoarredo mööbel kujundab büroomööbli tulevikku. Tecnoarredo SRL on üks kuulsamaid Itaalia eliitbüroomööbli tootjaid. Itaalia ettevõtte Tecnoarredo kontseptsioon on valguse, ruumi ja ergonoomika ühitamine.

DVO

Originaalsed, funktsionaalsed ja mugavad lahendused DVO tööruumides.

 

 

SELVA

Philipp Selva on stiili ja rafineeritud elegantsi sünonüüm, kus maitse ja uuenduslikkus ei järgi moesuundi, vaid on ise nende meisterlik looja.

Armastus töö vastu, loomevaim ja viimistletus avavad märkamatu luksuse.

 

ELLEDUE ARREDAMENTI

Ettevõte asutati 1972. aastal ja on siiani jäänud perefirmaks. Elledue juhib maineka moodsa klassikalise mööbli turgu. Rahvusvahelise edu tagab meie võime pakkuda head kvaliteeti, uudset disaini ja paljude detailidega varustatud mööblikollektsioone, mida saab valmistada individuaalsete soovide järgi.

 

 

PROVASI

Ettevõte Provasi toodab kvaliteetmööblit, mis on üks autoriteetsemaid luksusmööbli kaubamärke maailmas. Selle valmistamisel kasutatakse eranditult kalleimaid puiduliike ja kangaid, mida kaunistavad rafineeritud nikerdused ja inkrustatsioonid.

MASCHERONI

Vendade Mascheronide 1970. aastal asutatud Itaalia ettevõte Mascheroni võttis kohe suuna luksusklassi mööbli tootmisele. See tehas on juba üle 40 aasta rõõmustanud tõelisi mööblikunsti austajaid.

 

Follow us

BE SOCIAL

Narva mnt. 13, 10151 Tallinn, Estonia

Tel. (+372) 614 3012