- PROJEKTID -

Mööblit ja aksessuaare on ostnud paljud tuntud poliitikud, ärimehed ja muusikud Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt ning Ungarist. Nad on armunud nende toodete kvaliteeti ja mugavusse ning harjunud nende kõrgete standarditega, mida nad nüüd peavad juba normiks.

 

Ettevõtte SNM Mööbel juhtkond peab tähtsaks koostööd suurte äriklientidega. Tänu sellele on nende mööbli ja aksessuaaridega sisustatud sellised tuntud hotellid nagu Tallink SPA Hotel, Savoy Boutique Hotel, Euroopa Hotel, Telegraaf Hotel, Three Sisters Hotel, Europa Royal Hotel Riga, Hotel Kaunas, kauplused ja butiigid Tallinna vanalinnas, aga ka riigi- ja kohalikud omavalitsusasutused, näiteks Jaan Poska muuseum, Tallinna Õpetajate Maja Raekoja platsil, Ungari Vabariigi Suursaatkond Eestis, Davidoff Sigari Maja jpt.

 

Ettevõtte SNM Mööbel asutajad ja kaasomanikud Otto ja Svetlana Popel peavad väga tähtsaks osalemist rahvusvahelistel mööblinäitustel, sest tänu sellele on Itaalia ja Hispaania mööblitootjad tutvunud Balti riikidega ning ettevõtte kliendid omakorda on saanud ülevaate Euroopa viimastest mööblitrendidest.

 

Me pakume mööblit, mis lõhnab mee ja vaha järele

Ettevõtte kaasomanik Svetlana Popel

Jaan Poska muuseum, Tallinn

Hotel Europa Royal, Riga

Savoy Boutique by TallinnHotels

 The Three Sisters Boutique Hotel

Hotel Skrunda Manor

Grand Hotel Viljandi

Follow us

BE SOCIAL

Narva mnt. 13, 10151 Tallinn, Estonia

Tel. (+372) 614 3012